Діяльність закладу направлена на реалізацію основних завдань дошкільної освіти:

- створення умов для повноцінного виховання, навчання та комфортного перебування дітей;- взаємодія сім´ї та закладу освіти з питань формування фізичного, психологічного та соціального здоров´я дошільників;- формування особистості дитини, розвиток її творчих здібностей та нахилів, набуття нею соціального досвіду.

/Files/photogallery/занят (1).jpg

Наш дитячий садок - це будинок, де організоване середовище створює найкращі умови для здорового фізичного та психічного розвитку дитини. Це - нові методики та програми, впровадження яких дозволяє домогтися виконання програмних вимог до стандартів за параметрами інтелектуального, морального, естетичного розвиту . Заклад працює за освітньою програмою для дітей від 2 до 7 років “Дитина” .Освітній процес здійснюється українською мовою. Педагогічний колектив в роботі використовує новітні технології, які допомагають зробити процес виховання та навчання дітей більш цікавим та дієвим. Це методика М.М.Єфименка “Театр фізичного виховання та оздоровлення дітей”,Г.С.Тарасенко “Естетико-екологічне виховання”, Л.Б.Фесюкової “Виховання казкою”, Є.Шейко“Розвиток пізнавальної сфери дитини за допомогою розвивальних ігор”, Н.Харченко “Формування навичок міркування дітей дошкільного віку”. Також заклад е базовим в Холодногірському районі з освов безпеки життєдіяльності дітей та цивільного захисту.

Пріоритетні завдання

педагогічного колективу ЗДО № 9

на 2023/2024 навчальний рік

та оздоровчий період 2024 року

Організація освітньої діяльності в дошкільному навчальному закладі у 2023/2024 навчальному році здійснюється відповідно до Законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», Базового компонента дошкільної освіти (затверджено наказом МОН України від 12.01.2021 № 33), Концепції національно-патріотичного виховання в системі освіти України (затверджено наказом МОН України від 06.06.2022 № 527), Положення про дошкільний навчальний заклад (затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 20.03.2003 № 305 в редакції постанови КМУ від 27.01 2021 № 86), Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів (затверджено наказом Міністерства охорони здоров’я України від 24.03.2016 № 234), Гранично допустимого навантаження на дитину у дошкільних навчальних закладах різних типів та форм власності (затверджено наказом МОН України від 20.04.2015 № 446). Також зміст освітньої діяльності ЗДО на період дії правового режиму воєнного стану зокрема визначається законами України «Про охорону дитинства» , «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану», «Методичних рекомендацій щодо здійснення освітньої діяльності з питань дошкільної освіти на період дії правового режиму воєнного стану» (лист МОН №1/3845-22 від 02.04.2022) та листа МОН №1/3475-22 від 17.03.2022 «Про зарахування дозакладів дошкільної освіти дітей із числа внутрішньо переміщених осіб», « Про підготовку закладів освіти до нового навчального року та проходження осінньо-зимового періоду2023/2024 року» (лист МОН №1/6990/23 від17.05.2023), «Рекомендацій щодо організації діяльності закладів дошкільної освіти в літній період в умовах воєнного стану» ( лист МОН №4/1798/23 від 31.05.2023), « Про організацію безпечного освітнього простору в закладах дошкільної освіти та обладнання укриттів» (лист МОН № 1/8820/23 від 20.06.2023), «Методичних рекомендацій до оновленого Базового компонента дошкільної освіти”. Оскільки Стандарт дошкільної освіти є актуальним у будь-який час, утверджує політику держави в галузі дошкільної освіти, то заклад дошкільної освіти має відповідати його вимогам і під час дії воєнного стану.

На основі Базового компоненту дошкільної освіти, Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді, з урахуванням актуальності гуманістичної педагогіки, патріотичного і громадянського виховання та солідарної відповідальності держави, громади, родини , екологічної та економічної свідомості дитини з метою підвищення якості дошкільної освіти, згідно перспективного плану розвитку ЗДО та аналізу роботи за 2022/2023 навчальний рік педагогічний колектив визначив: пріоритетні змістові напрямки освітнього процесу у закладі дошкільної освіти на 2023/2024 навчальний рік:

1. Формувати національний менталітет та виховувати патріотизм у дошкільників , поліпшити роботу з розвитку зв’язного українського мовлення, використовуючи різні види діяльності дошкільників на основі відродження традицій , звичаїв народу.

2. Спрямовувати освітній процес в закладі на організацію безпечного простору вихованців , формування у дітей здоров'язбережувальної компетенції через вдосконалення знань і уявлень про здоровий спосіб життя та основи безпеки життєдіяльності в умовах війни.

3. Продовжити роботу по забезпечинню наступності та взаємодії в педагогічному процесі закладу дошкільної освіти і НУШ для створення єдиної динамічної та перспективної системи, спрямованої на безкризовий розвиток дітей в умовах освітньої реформи .

Кiлькiсть переглядiв: 121