Історія нашого закладу

20 лютого 1976 року у відомстві Південної залізниці в одному із районів Харкова Залютино відкрився ясла - садок №9 на 220 місць. Він знаходився як і сьогодні, у великому двоповерховому будинку . де працювало 12 груп та 56 працівників. Причина виникнення дошкільного закладу-висока народжуваність і 100% попит на дитячі садки у населення. У всіх вікових групах, у той час, список дітей складав 30 - 35 в групі. Великі вікна, своя пральня, просторі групи, закуплені нові меблі укомплектовані групи, почалися трудові будні. Територія не упорядкована, були відсутні зелені насадження. Благоустроєм займалися співробітники дитячого саду і батьки.

/Files/photogallery/IMG-798300224f9ed10a0a6b3d5954a0dea3-V.jpg

Працівники дошкільного закладу створювали умови для виховання та навчання дітей в групах.

/Files/photogallery/IMG-aa5d6dd6da5d5e1e54672a7379cc969d-V.jpg

90 - ті роки були дуже важкими для нашого закладу, як і для всієї країни. Це були роки виживання, різко впала народжуваність і груп в дитячому садку ставало все менше і менше. Дуже болісно відбувалося скорочення штатів, матеріально - технічна база приходила в занепад. Залишилося лише чотири групи. З 2001 року відбулося відродження дитячого закладу. Силами батьків та співробітників закладу було відкрито ще дві групи. З того часу в закладі дошкільної освіти № 9 функціонує 6 груп.

За останні 20 років проведено ремонт всіх приміщень дитячого садка, неодноразово ремонтувалися групи, харчоблок, сходові марші. Проведено ремонт системи водопостачання, теплоузла, відремонтовано центральний вхід..

/Files/images/хол 2.jpeg

Проведено ремонт покрівлі, замінили вхідні двері і вікна і ще багато чого. Наш дитячий садок - це будинок, де організоване середовище створює найкращі умови для здорового фізичного та психічного розвитку дитини. Це - нові методики та програми, впровадження яких дозволяє домогтися виконання програмних вимог до стандартів за параметрами інтелектуального, морального, естетичного розвиту . Заклад працює за освітньою програмою для дітей від 2 до 7 років “Дитина” та Програмою «Впевнений старт» .Освітній процес здійснюється українською мовою. Педагогічний колектив в роботі використовує новітні технології, які допомагають зробити процес виховання та навчання дітей більш цікавим та дієвим. Це методика М.М.Єфименка “Театр фізичного виховання та оздоровлення дітей”,Г.С.Тарасенко “Естетико-екологічне виховання”, Л.Б.Фесюкової “Виховання казкою”, Є.Шейко“Розвиток пізнавальної сфери дитини за допомогою розвивальних ігор”, Н.Харченко “Формування навичок міркування дітей дошкільного віку”. Також заклад е базовим в Холодногірському районі з освов безпеки життєдіяльності дітей та цивільного захисту.

В 2021 році наш заклад посів друге місце в Холодногірському районі в конкурсі огляду на кращу підготовку закладу до нового навчального року. та отримав кубок.

/Files/images/FB_IMG_15986368266352454.jpg

/Files/images/наг.jpeg

В 2021 році заклад відсвяткував 45- ти річний ювілей.

/Files/images/45.jpeg

Ось вже 45 років ростуть і розвиваються в нашому дитячому закладі , як квіточки, маленькі діти. І ті, хто досягають вершини майстерності, не зривають їх, а дбайливо передають в інші лагідні руки. А виросло в нашому саду за 45 років більше ніж 2125 у дітей. В ЗДО № 9 працюють по-справжньому творчі люди - наші вихователі.

З 2018 року і до сьогодні працює завідувачем закладу, молода, енергійна, творча Лепехіна Вікторія Володимирівна , яка вміло керує всіма цими людьми. Заклад дошкільної освіти тісно співпрацює батьками нашіх вихованців, які приймають участь у житті дитячого садка.

В 2021 році стала лауреатом конкурсу "Молода людина року"

/Files/photogallery/молод люд (1).jpg

В 2023 було нагорожено грамотою виконачого комітету.

/Files/photogallery/трех.jpg

/Files/photogallery/грам 2.jpeg

В.2023 році наш заклад нагороджено грамотою за зайняте 4 рейтингове місце серед 100 кращіх ЗДО України у загальному ЛАЙТ-КОНКУРСУ "Краще оформлення зовнішньої території ЗДО" 2023 року. Та показано сюжет по телебаченню про роботу дитячого закладу у военний час .

/Files/images/IMG_20230518_103113_991.jpg

Вже в жовтні 2023 році наш заклад зайняв 1 місце серед 100 кращіх ЗДО України та отримано грамоту.

/Files/images/20231106_083807.jpg

Запрошуємо Вас в чарівний світ дошкільної освіти!