ПРОВЕДЕНЯ "ТИЖНЯ БЕЗПЕКИ"

З 10.10 по 14.10.2011 в ДНЗ №9 проводився "Тиждень безпеки життєдіяльності"

/Files/images/0г9.png

Вихователі кожної виховної групи розробили план проведення заходів на весь календарний тиждень. В планах передбачені різноманітні форми та методи роботи з вихованцями та їх батьками щодо попередження травмування та загибелі дітей у дорожньо- транспортних пригодах
Тематика і об’єми інформаційного навантаження на дітей підібрана з врахуванням вікових груп дітей.

Перед початком Тижня завідувач виступила перед вихователями зі вступним словом. Вихователям ще раз було рекомендовано всі заплановані заходи проводити на відповідному методичному рівні. Були надані методичні рекомендації щодо проведення заходів та дотримання тематики Тижня,

Всі задіяні вихователі склали плани роботи на тиждень в яких передбачили заходи різні за змістом та формою.

Протягом Тижня вихователі щоденно проводили різні заходи, а саме:

- заняття;

- бесіди;

- вікторини;

- розгляд ілюстрацій;

- спостереження за транспортом , з території закладу;

- знайомство з світлофором;

- знайомство з дорожньою розміткою "зебра";

- дидактичні, творчі, рухливі ігри;

- сюжетно-рольові ігри;

- конкурс малюнку в т.ч. на асфальті;

- виконання тематичних аплікацій;

- читання казок де розповідається про правила безпеки при пересуванні по місту;

- робота з батьками (анкетування, конкурс батьківського малюнку, консультації для батьків тощо)

- оформлення куточків, папок-пересувок;

- індивідуальні бесіди з батьками про домашнє виховання у дітей щодо дотримання правил дорожнього руху.

- моделювання небезпечних дорожніх ситуацій;

У проведенні Тижня безпеки Дорожнього руху прийняли участь всі 6 груп дошкільного закладу. /Files/images/0л.png

Серйозна увага у дошкільному закладі приділяється роботі з батьками. Так з батьками проводяться анкетування, бесіди-інформації про профілактику загибелі дітей на дорозі, про форми роботи батьків з дітьми у побуті з питань прищеплення дітям розуміння бережливого відношення до свого здоров'я. Батьків ознайомлюють зі змістом тематичної виставки з питань безпеки Дорожнього руху. Батьки залучаються до конкурсу малюнків на тему "Безпечний шлях дитини до дитсадочка"

По закінченні Тижня всі вихователі підготували та здали до методичного кабінету матеріали проведення Тижня. Матеріали, крім текстового матеріалу, містять у собі малюнки, фото, дидактичний матеріал.

Комісія з підведення підсумків відзначає кращі роботи вихователів щодо виховання у дітей бережливого відношення до свого життя та життя оточуючих. Висновки щодо методичного рівня проведення Тижня, наявні недоліки та недопрацювання обговорюються з вихователями на методичній годині.

Матеріали Тижня зберігаються у кабінеті методиста.